kredyt, olsztyn, kredytykredyt, olsztyn, kredytykredyt, olsztyn, kredytykredyt, olsztyn, kredyty

KMR w mediach

Gazeta Olsztyńska Nr 39 (293) - Dom i My :

Targi Oltarbud

Jesienne wyróżnienia
Tradycji stało się zadość. Targi Oltarbud-Jesień, organizowane przez Międzynarodowe Targi Warmii i Mazur odbyły się w dniach 24-26 września.

Tym razem nie przyniosły zbyt wielu niespodzianek. Wzięło w nich udział około 80 wystawców. Prezentowali urządzenia grzewcze, elementy wyposażenia wnętrz i ogrodów. Jak zwykle nie zabrakło oferty firm ogrodniczych. Prezentowane przez nie sadzonki bylin, krzewów i drzewek można było nie tylko pooglądać, ale i kupić w promocyjnych cenach.
Nagrody
Za najbardziej atrakcyjne urządzenia komisja konkursowa uznała bramę segmentową Hormann, prezentowaną przez Oldoor z Olsztyna (I nagroda). Kolejne dwie nagrody przypadły PHU Budchem z Elbląga za system osuszania obiektów budowlanych Aquapol oraz Biuru Usług Kredytowych Marzeny Rzymskiej za doradztwo kredytowe. Były również wyróżnienia. Zasłużył na nie zdaniem komisji konkursowej:
- pompa ciepła firmy Eko-Invest z Giżycka
- męskie ubranie robocze uszyte przez Międzywojewódzką Usługowo-Produkcyjną Spółdzielnię Inwalidów z Olsztyna.
- kocioł gazowy Immergas Zeus Victrix (firma Technical Thermal Sp. z o.o. z Olsztyna)
- turbokominek Duo (Firma Kominex z Olsztyna), wyprodukowany przez Makroterm z Zakopanego
Natomiast wojewoda warmińsko-mazurski wyróżnił okna drewniane prezentowane przez firmę Karo ze Stawigudy.
Ciekawa propozycja
Kominek Duo budził zainteresowanie zwiedzających ze względu na nietypowe rozwiązanie, jakim są podwójne drzwiczki - z obudwu stron urządzenia. Dzięki temu kominek można wstawić w ścianę dzielącą dwa pomieszczenia. Duo jest kominkiem z płaszczem wodnym który może współpracować z kotłem gazowym, olejowym, węglowym, kolektorem solarnym czy pompą ciepła. Całością steruje automatyka, która pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę na kominku. Z chwilą, gdy w kominku wypala się wsad, daje ona sygnał kotłowi, aby się włączył, by podtrzymać zadaną temperaturę.

kominek
All rights reserved © bright idea